Ubytování na statku

Užijte si komfortního zázemí v srdci přírody

Pohoda, klid a ovečky na doslech

Ačkoliv jsme původně chtěli, tak stav staré budovy byl natolik dezolátní, že opravdu nebylo možné ji zachovat Ale není čeho litovat, protože díky tomu je naše ubytování na statku zbrusu nové, čisté a nově vybavené. Při zařizování apartmánů jsme se snažili přidržet venkovského stylu, ale v přeci jen trochu svěžím a modernějším pojetí. 

Věříme, že v našich apartmánech naleznete vše, co je třeba k pohodovému pobytu a pokud by Vám snad cokoliv chybělo, rádi případný nedostatek rychle napravíme. Během pobytu můžete prakticky neomezeně navštěvovat všechna naše zvířata a nebo třeba vyrazit na výlet za zajímavostmi v okolí.  

Rodinné apartmány

Ubytování na statku nabízíme ve třech identických apartmánech, které jsou koncipovány jako plnohodnotné mezonetové byty. Každý apartmán je v přízemí vybaven obývacím prostorem s TV a plně vybavenou kuchyní s jídelnou. 

V patře se nachází koupelna se sprchovým koutem a dvěma ložnicemi, určenými pro pobyt čtyř lidí. Jedna ložnice je vybavena dvoulůžkem, druhá má dvě samostatné postele. V každém apartmánu je samozřejmostí Wi-Fi. Po telefonické dohodě je možné doplnit přistýlku.
Samostatný vchodVybavená kuchyně

Ceny ubytování na statku

A CO TO BUDE STÁT?

Ubytování v apartmánech

Jaro & Podzim

březen-květen, září-listopad

Léto

červen-srpen
Dospělý
550,- / noc
650,- / noc
Dítě 3-10 let
440,- / noc
520,- / noc
Dítě do 3 let
(bez nároku na lůžko, postýlka k zapůjčení zdarma)
zdarma
zdarma
Ceny jsou včetně DPH, jsou konečné a zahrnují veškeré služby spojené s pobytem.  Minimální délka pobytu jsou 2 noci. Minimální cena za apartmán je za 2 dospělé osoby. Po rezervaci s vás dovolíme požádat o platbu předem v hodnotě 30% předpokládané ceny pobytu, čímž se stane vaše rezervace zcela závaznou. Doplatek pak je možné uhradit na místě hotově či kartou. V případě úhrady pobytu prostřednictvím FKSP zálohu nehraďte a po rezervaci nás kontaktujte, vystavíme fakturu dle instrukcí vašeho zaměstnavatele.

Turistické pokoje

Pro méně náročné klienty máme k dispozici dva pokoje. Jedná se o jeden dvoulůžkový a jeden pětilůžkový pokoj. K tomuto typu ubytování není k dispozici kuchyně, pouze koupelna s wc, společná pro oba pokoje. V rámci našeho ubytování žádné stravování neposkytujeme, je potřeba se zařídit z vlastních zásob.
Tyto pokoje doporučujeme pro cestovatele pouze na kratší pobyty nebo pro výletníky či cyklisty, kteří zkrátka chtějí mít jen kde přespat a jinak šlapou po cestách nebo do pedálů po krásné okolní krajině. Kola ubytovaným v pokojích uschováme ve stodole, přímo u pokojů není dostatek prostoru pro jejich uložení. 
ceník pokojů je opravdu jednoduchý

Ceník ubytování v pokojích

Celá sezóna

březen-listopad
Dvoulůžkový pokoj
700,- / pokoj / noc
Pětilůžkový pokoj
350,- / osobu / noc
(minimální obsazenost 2 osoby)
Ceny jsou včetně DPH, jsou konečné a zahrnují veškeré služby spojené s pobytem.  Minimální délka pobytu jsou 2 noci. Po rezervaci s vás dovolíme požádat o platbu předem v hodnotě 30% předpokládané ceny pobytu, čímž se stane vaše rezervace zcela závaznou. Doplatek pak je možné uhradit na místě hotově či kartou. V případě úhrady pobytu prostřednictvím FKSP zálohu nehraďte a po rezervaci nás kontaktujte, vystavíme fakturu dle instrukcí vašeho zaměstnavatele.
Ubytování na statku
Chov ovcí - Výroba ovčích sýrů
www.zelenydub.cz
sunmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram