Ubytování na statku

Apartmány, pokoje, vybavení, služby, ceny

Užijte si komfortního zázemí v srdci přírody

Ačkoliv jsme původně chtěli, tak stav staré budovy byl natolik dezolátní, že opravdu nebylo možné ji zachovat Ale není čeho litovat, protože díky tomu jsou naše ubytovací prostory zbrusu nové, čisté a nově vybavené. Při zařizování jsme se snažili přidržet venkovského stylu, ale v přeci jen trochu svěžím a modernějším pojetí. Věříme, že v našich apartmánech naleznete vše, co je třeba k pohodovému pobytu a pokud by Vám snad cokoliv chybělo, rádi případný nedostatek rychle napravíme. 

Ubytování je možné pouze po předchozím objednání, nejsme zkrátka klasický hotel či penzion. Minimální doba pobytu jsou dva dny.

Apartmán ložnice
Jak vás uložíme
Rodinný apartmán

Čtyřlůžkové apartmány s přistýlkou

Náš statek vám nabízí ubytování ve třech identických apartmánech, které jsou koncipovány jako plnohodnotné byty. Každý apartmán je v přízemí vybaven obývacím prostorem s TV a plně vybavenou kuchyní s jídelnou. V patře se nachází koupelna se sprchovým koutem a dvěma ložnicemi, určenými pro pobyt čtyř lidí. Jedna ložnice je vybavena dvoulůžkem, druhá má dvě samostatné postele. V každém apartmánu je samozřejmostí Wi-Fi.

Sezóna 2021

Pobyt psa pouze po předchozí dohodě, cena pobytu psa 100,-/noc.

(cena je za jednu noc včetně DPH 10%, minimální délka pobytu 2 noci, minimální obsazenost apartmánu musí cenově odpovídat dvěma dospělým osobám)
Platba na místě je možná v hotovosti nebo platební kartou, po dohodě jsme schopni vystavit i fakturu předem.

Kreditní karty loga

Pokoje pro skromnější poutníky

Pro méně náročné klienty máme k dispozici dva pokoje. Jedná se o jeden dvoulůžkový a jeden pětilůžkový pokoj. K tomuto typu ubytování není k dispozici kuchyně, pouze koupelna s wc, společná pro oba pokoje.

Ubytování v pokojích je možné pouze po telefonické dohodě a nelze je rezervovat online.  

Pobyt zvířat na pokojích není možný.

(cena je za jednu noc včetně DPH 10%, minimální délka pobytu 2 noci)

Platba na místě je možná v hotovosti nebo platební kartou, po dohodě jsme schopni vystavit i fakturu předem.

Kreditní karty loga

Pokud žiješ v souladu s přírodou, nikdy nebudeš chudý. Pokud žiješ podle mínění lidí, nikdy nebudeš bohatý.

Seneca